Hangyoa ang usa ka tawag balik

Pagbaligya sa atong mga mahal nga mga sakyanan ug mga coaches

Nagtanyag kami og mga luho nga mga sakyanan ug mga coaches alang sa pagpauswag sa imong kasinatian ug makahimo kanimo nga makuha ang pinakamaayo gikan sa imong mga okasyon. Ang Atong Top prayoridad mao ang imong katagbawan.
Himoa ang oportunidad nga makita ang pipila ka mga imahen sa Bhubaneswar ug ang palibut niini samtang ikaw nagaduaw sa Odisha.

SL #

MATANG

4HRs-40KMs

8HRs-80KMs

Dugang pa / HR

Dugang pa / KM

1Dzire o Similar850150014014
2Scorpio o Similar1000180016016
3BRV o susama1200220020020
4Innova Crysta1500250025023
5Honda city1600260026025
6Altis2500400040038
7Fortuner3500650060055
8Audi-A3 o BMW-X150001000090090
9Mercedes-E6000110001000100

MUBO NGA MGA SULAT

  • Driver Day BATA: 200 sa Sl # 1 sa 6, ug 300 sa 7 sa 9
  • Allowance sa Night (22: 00 sa 06: 00 Hrs): Rs. 200 sa Sl # 1 sa 6, ug Rs. 300 alang sa 7 sa 9
  • Hapit Halt Outstation: Rs. 300 sa Sl # 1 sa 6 ug Rs. 400 alang sa 7 sa 9
  • Ang kilometro ug ang oras magsugod ug mahuman sa among lugar sa abang (Garage To Garage)
  • Human sa 4 Hrs / 40 Kms slab, usa ka konsesyon sa 30 nga mga minuto ang gitugot. Alang sa bisan unsang extension nga labaw sa gipahayag nga slab, ang 8 Hrs / 80 Kms nga slab ipatuman. Sa pagkompleto sa 8 Hrs / 80 Kms slab, dugang nga KM / Hour ang paga-suhito sumala sa Transport Tariff.
  • Ang Toll Tax, ang Interstate Tax & Parking ipa-charge sa sobra sa matag aktwal nga + GST: 5%.
  • Alang sa katungdanan sa outstation, ang gilay-on nga gilay-on kinahanglan makalkula sa 250KMs kada petsa sa kalendaryo o sa aktwal nga distansya, kung asa mas taas. Ang mga bayranan ipaagi sa basehan nga KM sumala sa kada taripa.
  • Ang pagbarug A / C mahimong magamit sa Pro-rata nga basehan.
  • Ang nabayad nga taripa paga-usbaw kung dunay dakong pagtaas sa presyo sa gasolina ug buhis nga istruktura.

Ang Luxury A / C Coaches

13-Seater

20-Seater, 27-Seater

41-Seater, 45-Seater

anaa usab kanato.

KONTAKA US

alang sa dugang mga detalye ug kasayuran

KABAHINAN NAG-AARAG NG MGA SERBISYO:

  • Automated SMS alerts sa pagkumpirma sa booking.
  • Automated SMS / Mail alert sa paghatag sa Vehicle & Chauffeur sa dili pa ang 02 nga oras sa Pick-up.
  • Ang Daily News Paper, Mineral Water Botelya, Umbrella, First-Aid Kit, Ice-Box ug Dry Tissue Paper nga gihatag sa tanan nga mga sakyanan sa kombensiyon.
  • Ang tanan nga mga sakyanan adunay air-conditioned, non-smoking, neat ug limpyo.
  • Alang sa pagpa-refresh, ang mga Snacks, Fruits & Juice isara alang sa mga delegado sa hangyo nga adunay dugang nga mga sumbong.
  • Ang mga Chauffeurs ug / o Sand Pebble's Airport Representative nga nahimutang sa Welcome Placard sa Airport / Railway Station aron madawat ang mga bisita ug ang ilang Pick-up.
  • Ang Sand Pebbles Tours naghatag og kasinatian nga drayber, mapinasakopon, propesyonal ug nasinati sa mga dalan ug sa uniporme sa kompaniya.
  • Ang epektibo nga Co-Ordinators detalyado sa lugar aron pagdumala sa mga kinahanglanon sa mga Kliyente sa mga panghitabo ug mga komperensya.
  • Ang pag-andam sa oras nga cab-service anaa alang sa Corporate and Executive Travels, mga panaw sa paglibut, guided tour ug mga espesyal nga mga kalihokan.
  • Ang mga espesyal nga serbisyo sa cab-hire anaa alang sa Mga Kasalan.
  • Ang mga pinalabi nga gusto sa mga bisita nga gitipigan sa Data-base alang sa paghatag og mas maayo nga mga serbisyo sa sunod nga mga mando.

PAGSULAT SA PAMINAW:

  • Ang mga Booking sa Car kinahanglan nga himoon sa dili pa ang 24-oras. Bisan pa niana, ang Sand Pebbles Operations Desk mahimong makontak kon gikinahanglan ang sakyanan sulod sa mga oras nga 24.
  • Samtang naghimo og online nga reservation, ang tanan nga impormasyon sa gikinahanglan nga porma kinahanglan ipaabot.
  • Ang Online Reservations sa kanunay nagsubay sa instant payment. Bisan unsaon nga Govt. Ang mga Buhis, Bayad sa Toll, Bayad sa Parking ug mga Border Permit sa Inter-Estado kinahanglan nga ibayad sa tiggamit sa panahon sa pag-dispensa sa cab.
  • Ang tanan nga mga reservation ug mga transaksyon nga gihimo pinaagi sa website sa Sand Pebbles mahimong ma-reconfirmation sa Sand Pebbles. Ang Sand Pebbles adunay katungod nga magbasol sa usa ka kompirmadong booking sumala sa mga paningkamot nga dili nila kontrolado.
  • Ang Transaksyon nga Bayad sa 15% sa gibana-bana nga kantidad nga bayranan ang paga-charge kon ang kwalipikasyon gipakansela sa mga oras nga 06 sa wala pa. Sa diha nga ang cab gikan sa Garage, ang bug-os nga gidaghanon sa gibanabana nga pagabayran sa bisita.
  • Human sa On-Line Booking, mahimo nimong susihon ang imong status sa among 24Hrs service facility.